Υποδοχή πρωτοετών ΠΜΣ “Διαδραστικές Τεχνολογίες Υλικού και Λογισμικού”

Σας καλωσορίζουμε στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διαδραστικές Τεχνολογίες Υλικού και Λογισμικού».

Τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου θα ξεκινήσουν με τηλεδιάσκεψη σύμφωνα με το πρόγραμμα που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα του προγράμματος.

Την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2020 στις 16:30-17:30 σας προσκαλούμε στην υποδοχή που θα πραγματοποιηθεί στον αίθριο χώρο του ημιωρόφου του κτηρίου Βιολογίας. Στην εκδήλωση θα ενημερωθείτε από το διευθυντή, τους διδάσκοντες και τη γραμματέα σχετικά με τη διεξαγωγή του προγράμματος,  γι’ αυτό και κρίνεται απαραίτητη η παρουσία σας με υποχρεωτική τη χρήση μάσκας.