Πληρωμή διδάκτρων για το χειμερινό εξάμηνο 2023-2024

Παρακαλούνται οι φοιτητές πλήρους και μερικής φοίτησης του Γ’ εξαμήνου και οι φοιτητές μερικής φοίτησης Ε’ εξαμήνου να καταβάλουν την α’ δόση των διδάκτρων (300€) για το χειμερινό εξάμηνο κατά το διάστημα 9 με 15 Οκτωβρίου μέσω του ηλεκτρονικού κωδικού πληρωμής που σας έχει ήδη σταλεί.

Αν έχετε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την πληρωμή των διδάκτρων παρακαλείσθε να επικοινωνήσετε με την Γραμματεία με email (pms_info@csd.auth.gr) ή τηλεφωνικά στο 2310998930.

Επίσης όσοι για οποιοδήποτε λόγο έχουν καθυστερήσει κάποια προηγούμενη πληρωμή θα πρέπει να την τακτοποιήσουν άμεσα.

Η ανακοίνωση αυτή δεν αφορά τους πρωτοετείς που έχουν πληρώσει ήδη την πρώτη δόση.